ATZĪSTIET PATIESĪBU
                                                                       UN PATIESĪBA DARĪS JŪS BRĪVUS!
ATZĪSTIET PATIESĪBU UN PATIESĪBA DARĪS JŪS BRĪVUS!
ATZĪSTIET PATIESĪBU UN PATIESĪBA DARĪS JŪS BRĪVUS!

Open your Eyes – The Truth About Occultism („Atver acis – Patiesība par okultismu”) services take place in Latvian language in the New Generation church on Irlavas 7 Street, Riga on every month’s 4th Sunday.

Once a year, a week before Latvian pagan occult summer solstice festival Lygo (Līgo), a two day worship and prayer services take place, where the word of God is being preached against idol worship, paganism and witchcraft. In these services people confess their ancestor’s sins and receive freedom from curses. The truth sets them free!

Eva Alere hosts broadcasts called „Open Your Eyes!” („Atver Acis!”) at the Latvian Christian Radio on Mondays at 7:00 PM. Rerun can be heard on Thursdays at 11:45 PM.

Latvians from different Latvian cities and towns, different confessions, as well as prisons write testimonials and ask Eva to help and minister in these cities and pray for the land and nation to be healed from their heavy curses.

„Open Your Eyes – The Truth About Occultism” services have already taken place in Aizpute, Cesis, Kuldiga, Venstpils, Skrunda, Bauska and in other towns of Latvia. These services-seminars also covered many regions of Latgale. Many people received Jesus Christ as their Savior. Many people had evil spirits casted out of them and more got healed.

“Open Your Eyes!” services and radio records can be obtained or ordered at the New Generation church book store on Irlavas 7 Street, Riga, Latvia.

http://www.lkr.lv  / archive

email: info@atver-acis.lv

tel.: +371264 68 103

Liecības

Dieva nebeidzamie BRĪNUMA  DARBI… 

Dievadarbi.jpgVēlējos padalīties savā liecība ,par dzīvi kopā ar Dievu un viņa lielo žēlastību un mīlestību pret mums. Par viņa plāniem ,ne mūsējiem.
Mēs esam Paleju ģimenīte, un jau savus 4 gadus dzīvojam Dānija .Pašlaik esam 3,bet jau vasarā mūsu ģimenei pievienosies otra Dieva dāvāta dāvana un svētība-mūsu otrais bērniņš.
Dievu to Kungu patiesi sāku meklēt un saukt pēc viņu pagājušā gada janvārī. Kaut zināju par visu  jau 7 gadus, kopš iepazinu vīru un viņa brīnišķīgo mammu. Bet ar patiesām lūgšanām , un Dieva vārda lasīšanu un mācīšanos esmu tikai gadu. Protams,  sapratu ,ka no sātana uzbrukumiem neizbēgs neviens kristietis, un ar ko būs jārēķinās. Visa garīga un dēmoniskā pasaule ,tas viss likās tik nereāli un baisi ,bet tā visa bija reāla taisnība.

Lasīt rakstu


Paldies kalpošanai „Atver acis”!

Rihards2.JPGRakstu šo liecību, jo gribu atzīmēt, cik īpaši nozīmīga ir Evas Āleres un viņas komandas kalpošana pie cilvēkiem. Un es ticu, ka šo kalpošanu vada Dieva Gars un Dieva gudrība ir brīžos, kad tiek sniegta palīdzība tiem, kas ir vajadzībās. Kad ar vīru apprecējāmies, protams, zinājām, ka gribam arī bērniņu. Gāja mēnesis pēc mēneša, bet bērniņš nepieteicās. Nav tā, ka es šajā jomā mazāk uzticējos Dievam, bet jāatzīst, ka tomēr kaut kāda nedrošība tomēr manī bija ienākusi. Un kā jau tas tādās situācijās bieži notiek, tas, par ko tu domā, kļūst saskatāms arī visur, kurp vien veries. Tā bija arī man – arvien biežāk uzdūros internetā dažādiem rakstiem par to, kas traucē sievietei ieņemt bērnu, kādi ir neauglības iemesli utml. Virsraksti burtiski „kliedza”… Atceros, ka nevienu šāda satura rakstu pat neatvēru, lai izlasītu, bet satraukums jau bija ienācis no viena teikuma vien! Droši vien sīkumos nav jāstāsta, cik manī auga satraukums par mūsu situāciju. Un biju nolēmusi – ja nu nākammēness nepieteiksies mazais, tad gan aiziešu pie savas ārstes… .

Lasīt rakstu


Ivonas liecība